O spoločnosti

Kaliareň, s.r.o. je spoločnosť so sídlom umiestneným v priemyselnom areáli v Považskej Bystrici. Poskytujeme tepelné a chemicko-tepelné spracovanie na základe individuálnych požiadaviek zákazníka. Medzi našich dlhodobých obchodných partnerov patria spoločnosti z rôznych odvetví strojárskeho priemyslu, pôsobiace nielen na Slovensku ale aj v zahraničí. Zvlášť sa špecializujeme na spracovanie komponentov pre automobilový priemysel.

Spoločnosť vznikla v roku 1997, avšak jej história sa začala písať už v polovici 20. storočia, kedy začala fungovať ako súčasť bývalých Považských strojární. Práve DLHOROČNÁ TRADÍCIA v spojení s neustálou MODERNIZÁCIOU a sledovaním nových trendov nám prináša potrebné SKÚSENOSTI a ODBORNOSŤ, aby sme vedeli lepšie plniť naše základné ciele, ktorými sú KVALITNÉ SLUŽBY, RÝCHLOSŤ a FLEXIBILITA smerom k zákazníkovi. 

Kaliareň, s.r.o. má zavedený integrovaný systém manažérstva kvality a ochrany životného prostredia certifikovaný podľa EN ISO 9001, EN ISO 14001 a EN ISO 45001.

Aktuálne spoločnosť zamestnáva viac ako 50 zamestnancov.

3D prehliadku spoločnosti nájdete TU (prístup je podmienený menom a heslom, ktoré Vám na požiadanie radi poskytneme)